• Bellnor

Tulevikule suunatud õpe!


Eliis Mets on Saaremaalt pärit neiu, kelle suureks sooviks oli juba gümnaasiumi algusest alates Inglismaale õppima asuda. See oli tal saanud kinnisideeks, mis tuli ka täide viia. Nüüd õpib ta Coventry ülikoolis viimasel kursusel rahvusvahelist õigusteadust.


Esimest korda tundmatusse. Varasemalt olin käinud Londonis, kuid Coventry linna olin näinud vaid piltidelt. Lennujaama tulid mind saatma pere ja parimad sõbrad.

Inglismaale tulek on kasvatanud teda enesekindlaks ning karjäärile orienteeritud nooreks tudengiks. Ta on praktikal olnud nii Eestis kui ka Inglismaal erinevates õigusbüroodes. Alates jaanuarist töötab ta Inglismaa kohtusüsteemi all. Eliisil oli tänu praktikale võimalus avaldada enda artikkel õigusteaduse ajakirjas.

Töötan ülikoolis student ambassadorina. Saan jagada oma teekonda ning kogemusi tulevaste üliõpilastega.

Tema sõnul peitub sealsete ülikoolide võlu selles, et juba alates esimesest päevast suunatakse õpilasi mõtlema tulevikule ja ollakse abil praktikakoha leidmise. Nii akadeemilised kui karjäärialased võimalused on piiritud. Välismaal õppides leiad sa tohutult rahvusvahelisi sõpru. Võid hiljem julgelt väita, et sul on sõpru üle kogu maailma. See rikastab tohutult sinu maailmavaadet.

Peale pikka suve Eestis on taas vaja minna tagasi Inglismaale. Tol pildil teen seda juba kolmandat korda aga kergemaks ikka ei lähe.

Eliis soovitab kõigil noortel, kel vähegi võimalust avastada maailma ja parim viis selle tegemiseks on tema arvates kõrghariduse omandamine võõrsil. Vahel tuleb tõesti ära käia kaugel, et mõista kodumaa tõelist väärtust. See on kogemus kogu eluks.Üks minu lemmiktegevusi on jalutamine ja uute kohtade avastamine. Inglismaa pargid on imelised- jalutamiseks, ajaveetmiseks või õppimiseks.127 views0 comments

Recent Posts

See All
MEIE AADRESS

Tallinn: Tuukri põik 10-16, Tallinn 10120

OLEME AVATUD
KONTAKT

info@bellnor.ee

+372 660 9606

Created by Bellnor OÜ