top of page

AVASTA HOLLANDIT

avans.png

Avansi ülikooli õpib 30 000 õpilast 40 erinevas õppeprogrammis 18 erinevas instituudis. Avans on edetabelite esikohtadel olnud juba viimased 8 aastat. Mitmed Avansi õppeprogrammid on erinevates riiklikes kategooriates samuti esikümnes. 

Avans ülikool keskendub projektipõhisele õpple ja on üks esimesi ülikoole Hollandis, mis rakendab iseseisvalt projektide elluviimise meetodit, põimides seda erinevatesse õppeainetesse.

Avansis saab õppida 4 rahvusvahelisel bakalaureuseõppe programmis ja 2 magistri programmis.

Bakalaureuse programmid:

 • Environmental Science for Sustainable Energy and Technology

 • Finance & Control (international)

 • Industrial Engineering & Management

 • International Business

Magistri programmid:

 • Master of Animation

 • Master of Arts in Fine Art & Design

Avans ei paku õpilastele majutust, küll aga teevad nad koostööd erinevate ühistutega Bredas ja Hertogemboschis. Rendihinnad on erinevad, kuid mitte rohkem kui 510€ kuus. Selle sisse kuuluvad ka kommunaalteenused, elekter ning internet.

Ülikoolilinnakud asuvad Bredas, Hertogenboschis, Roosendaalis, and Tilburgis

breda.png

Breda Rakenduskõrgkool on rahvusvaheline kõrgkool, kus õpib umbed 7700 üliõpilast enam kui 60 eri riigist. Kool asub Hollandi lõunaosas, Breda linnas, vaid 100 km kaugusel Amsterdamist ja Brüsselist. 

Breda pakub professionaalseid ja akadeemilisi bakalaureuse- ja magistriõppe programme videomängude, meedia, hotellinduse, ehituse, logistika, keskkonna ning vaba aja ja turismi valdkonnas.

Bredas õppimise ajal arendad endas nii erialateadmisi, probleemi lahendamise oskust ja professionaalset suhtumist. Selle tulemusel on sul selge edumaa tööturul ja saad oma esimest töökohta alustata professionaalina kas Hollandis või välismaal.

Breda teeb koostööd paljude teiste ülikoolidega ja ettevõtetega üle kogu maailma. Selle tulemusel on palju võimalusi õpilasvahetuseks ja praktikaks.

EU õpilased saavad vabalt töötada ilma piiranguteta õpingute kõrvalt.

EU üliõpilased, kes töötavad vähemalt 56 h kuus saavad taotleda Hollandi üliõpilastoetust. 

Ülikoolilinnak asub Breda

fontys.png

Fontys on juhtiv Euroopa rakenduskõrgkool ja pakub rahvusvahelisi programme inglise, hollandi või saksa keeles. Kool asub Hollandi lõunaosas Saksamaa ja Belgia piiri lähedal, mis on üks dünaamilisemaid piirkondi Euroopas. Rohkem kui 200 õppeprogrammiga.

Fontys pöörab erilist tähelepanu parameetritele, mis on vajalikud õpingute sujuvaks kulgemiseks. Näiteks õppekarjääri juhendamine, sõbrussüsteem, õppe- ja eksamite ajakavad, tagasiside hindamiste ja ülesannete kohta, õppetöö edenemise registreerimine jne.

Fontys on õppeasutus, mis inspireerib kasvu tugisüsteemi ja väljakutsete kaudu. Need on asjad mida märkad kogu Fontyse õppesüsteemi ja tudengiaja jooksul.

Fontyses õpid koos teistega ning teistelt. Fontysesse õppima minek on parim valik!

Ülikoolilinnakud asuvad  Eindhovenis, Venlos ja Tilburgis

han.jpg

HAN rakenduskõrgooli näol on tegemist Hollandi ühe suurima rakendusteaduste ülikooliga. Kool pakub kvaliteetset praktikapõhist haridust enam kui 30 000 õpilasele. HANi ekspertkeskused pakuvad ettevõtetele ja asutustele kohandatud teadusuuringuid.

Rahvusvahelisus on oluline HAN rakenduskõrgooli teadusuuringute kvaliteedi parandamiseks. Nad teevad koostööd erinevate rahvusvaheliste partnerite ja organisatsioonidega.

Nad järgneivaid kraadiõppe programme inglise keeles:

 

Science and Engineering

• Automotive Engineering

• Electrical and Electronic Engineering

• Life Sciences

 

Business and Management (Arnhem Business School)

• Communication

• Finance and Control

• International Business and Management Studies

• Logistics Management (Economics)

Inglise keelsed magistri programmid:

 • Automotive Systems

 • Control Systems Engineering

 • Molecular Life Sciences

Ülikoolilinnakud asuvad Arnhemis ja Nijmegenis

HZ_university.jpg

HZ rakenduskõrgkool on keskmise suurusega ülikool. See asub kaunil Zeelandi rannikul Hollandi edelaosas. Ülikooli põhiväärtusteks on kvaliteet, isiklik areng, vastastikune lugupidamine ja professionaalne orientatioon. Kooli eesmärgiks on arendada iga õpilast, et ta saaks multikultuurses ühiskonnas eluga tõhusalt hakkama. 

Ettevõtetele eritellimusel loodud õppeprogrammide kaudu omandavad õpilased teadmised ja oskused, mis valmistavad nad ette karjääriks. Ülikool jaguneb 7 akadeemikas, pakkudes 26 bakalaureuseprogrammi.

 1. International  Business & Management Study

 2. International Business & Languages

 3. Vitality & Tourism Management

 4. Water Management

 5. Civil Engineering

 6. Delta Management

 7. Chemistry

 8. International Maintenance Management

 9. Logistic Management

Ülikoolilinnakud asuvad Middelburgis ja Vlissingenis

stenden.png

Hollandi kõrgharidussüsteem on tuntud kogu maailmas oma kõrge kvaliteedi poolest. NHL Stendeni rakenduskõrgkool pakub suurepäraseid praktikapõhiseid õppeprogramme, mis on rahvusvahelise suunitlusega.

Nad pakuvad laia valikud inglise keeles õpetatavaid rahvusvahelisi bakalaureuse ja magistriõppe programme. Paindlikud võimalused võimaldavad õpilastel kavandada programmi, mis sobib nende varasema hariduse ja kogemusega.

Ülikooli eesmärk on ette valmistada rahvusvahelised juhid täitmaks keerulisi multikultuurseid probleeme kiiresti arenevas maailmas. Nad tahavad olla kindlad, et õpilased on pärast kooli lõpetamist valmis sisenema töömaailma. Sind õpetatakse töötama meeskonnas aga ka probleemipõhise õppe kaudu ise initsiatiivi võtma.

Anname sulle võimaluse töötata rahvusvaheliselt tunnustatud ettevõtetes. Läbi selle omandad õppimise ajal väärtusliku ja asjakohase töökogemuse. Võimalus on õppida ka välismaal läbi vahetusprogrammi.

Kokkuvõttes pakume teile parimat võimalikku ettevalmistust karjääriks olenemata sellest, kus te seda teha soovite.

Ülikoolilinnakud asuvad Leeuwardenis, Emmenis, Meppelis, Groningenis, Qataris, Balil ja Lõuna Aafrikas.

rotterdam.png

Rotterdami ärikool keskendub rahvusvahelise ärinduse õpetamisele. Ülikoolis õpib 2500 õpilast. inglise keelsetel bakalaureuse- ja magistri programmides. 

Haridus, ettevõtluspraktika, vahetusprogrammid ja praktilised uurimisprojektid; nende eesmärk on õpilased ette valmistada karjääriks rahvusvahelises äris. 

Paljude kursuste keskmes on rahvusvaheliste ettevõtete pakutavad reaalse elu ärijuhtumid. Juhtumid annavad õpilastele võimaluse õppida tegutsema kiiresti, otustavalt ning põhinema oma otsustes kogemusel ja terviklikul mõtlemisel.

Nii nagu ka ärimaailmas on ülikooli fookus täielikult rahvusvaheline. Üliõpilaste hulgas on esindatud üle 50 rahvuse. Ülikool teeb tihedalt koostööd Euroopa, Aasia, Aafrika ja Ameerika äri- ja haridusringkondade partneritega, et pakkuda oma õpilastele edu saavutamiseks globaalseis väljavaateid ja kogemusi. 

Bakalauruse programmid (4 aastat):

 • International Business and Languages

 • International Business and Management Studies

 • Trade management for Asia

Ülikoolilinnak asub Rotterdamis

bottom of page